25 Νοεμβρίου. Διεθνής Ημέρα για την Εξάλειψη της Βίας κατά των Γυναικών
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
Ελάτε να γνωριστούμε και να ανοίξουμε μια μεγάλη αγκαλιά που θα μας χωρά όλες μέσα. Ελάτε να σπάσουμε τον κύκλο της έμφυλης βίας και να νιώσουμε όλες ασφαλείς.
![🙋♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1/16/1f64b_200d_2640.png)
Καλούμε τις γυναίκες της πόλης μας, στην πρώτη μας ανοιχτή συνάντηση στο Σκαλί art (Εμπ. Κέντρο Ηλιοτρόπιο, Λεωφ. Ειρήνης 30) την Πέμπτη 25 Νοεμβρίου 2021 και ώρα 21:00 μμ (ελεύθερη είσοδος) για να γνωριστούμε, να ανταλλάξουμε απόψεις και σκέψεις και να θέσουμε τις βάσεις για τις παρακάτω δράσεις μας.
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Βάση των υγειονομικών πρωτοκόλλων η είσοδος επιτρέπεται σε εμβολιασμένους για covid, με την επίδειξη πιστοποιητικού εμβολιασμού ή νόσησης στην είσοδο.
Λόγω περιορισμού στον αριθμό των συμμετεχόντων, απαραίτητη η κράτηση στο τηλ. 6978245661.