6 παιδικές χαρές στην Ηλιούπολη με χρηματοδότηση της Περιφέρειας Αττικής.
Ανέφερε μεταξύ άλλων στον χαιρετισμό του στα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου της παράταξης "Η Πόλη που θέλω" - υποψήφιος Δήμαρχος Ηλιούπολης Γαβριήλ Αραμπατζής ο πρόεδρος του Περιφερειακού Συμβουλίου της Περιφέρειας Αττικής κος Γιώργος Δημόπουλος.
6 σημαντικοί χώροι παιχνιδιού για παιδιά αναβαθμίζονται από την Περιφέρεια Αττικής και βελτιώνονται παρέχοντας ασφάλεια στους μικρούς μας φίλους αλλά και στους γονείς.
Οι παιδικές χαρές είναι:
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)