![🧐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/1f9d0.png)
Διαβάζοντας την ανακοίνωση: ΔΙΑΚΟΠΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΛΟΓΩ ΘΕΡΟΥΣ στην σελίδα του Δήμου προς στιγμήν πίστεψα πως κάποιος λανθασμένα την δημοσίευσε!
![🧐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/1f9d0.png)
48 ώρες μετά από την ανακοίνωση, τελικά είναι αλήθεια!
Η δημοτική συγκοινωνία διακόπτεται λόγω θέρους!
Όσο καλοπροαίρετοι και να είμαστε, η απερχόμενη διοίκηση ενημερώνει τους πολίτες 1 Αυγούστου 2023 ότι από 1 Αυγούστου 2023 διακόπτεται η δημοτική συγκοινωνία!
![⁉️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tec/1/16/2049.png)
Διακόπτεται η δημοτική συγκοινωνία; Αλήθεια;
Είναι πολύ χρήσιμο να γνωρίζουμε πόσες γραμμές της δημοτικής συγκοινωνίας λειτουργούσαν μέχρι 31/7/2023!
Είναι πολύ χρήσιμο να γνωρίζουμε πόσα από τα λεωφορεία του δήμου είναι διαθέσιμα για να εκτελέσουν δρομολόγια!
Είναι επίσης πολύ χρήσιμο να γνωρίζουμε και πόσα λεωφορεία είναι εκτός λόγων βλαβών!
![⁉️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tec/1/16/2049.png)
Πράγματι μετά από 4 χρόνια ανυπαρξίας, μετά από 4 χρόνια "διοίκησης", μετά από 9+4 χρόνια τα ίδια πρόσωπα σε θέσεις διοίκησης να επιρρίπτουν ευθύνες στους πάντες εκτός των ιδίων, πράγματι χρειάζεται θράσος ώστε να ενημερώνεις τους πολίτες πως δεν κινείται η δημοτική συγκοινωνία η οποία δεν λειτούργησε!
8 Οκτωβρίου 2023 αλλάζουμε!!
Βαγγέλης Κεφαλάς - Κωνσταντίνος Τυρίδης
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Ηλιούπολης - "ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΟΛΗ"