Μια διδακτική ανάρτηση με νόημα διαβάσαμε στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης του Παντελή Φασόη, υποψηφίου Δημοτικού Συμβούλου Ηλιούπολης με την παράταξη "Η Πόλη που θέλω" - υποψήφιος Δήμαρχος Ηλιούπολης Γαβριήλ Αραμπατζής.
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
η τακτική τών καιροσκόπων, οι οποίοι μεταβάλλουν θέσεις και αρχές ανάλογα με τις περιστάσεις για να εξυπηρετούν ιδιοτελή συμφέροντα.-
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
άνθρωπος που χωρίς να δεσμεύεται από αρχές καιροφυλακτεί και αρπάζει οποιαδήποτε ευκαιρία του προσφέρεται και έτσι συχνά αλλάζει στρατόπεδο, πολιτική τοποθέτηση, φίλους, συμμάχους.-
Τι θέλει να μας πει ο κυρ Παντελής;
Ανυπομονούμε να επιστρέψει από τα μπάνια για να μας πει λεπτομέρειες.
ΥΓ: Πάντως να την ακούς την μανούλα σου κυρ Παντελή γιατί είναι γάτα, μακριά από τους καιροσκόπους.