-Ενόψει των έντονων καιρικών φαινομένων που αναμένεται να πλήξουν την Αττική τις επόμενες μέρες παρακαλούμε όσες δημοτικές παρατάξεις έχουν αναρτήσει χάρτινες αφίσες να τις απομακρύνουν άμεσα προκειμένου να αποφευχθεί η ενδεχόμενη φραγή των φρεατίων ομβρίων, κάτι που μπορεί να δημιουργήσει σοβαρά πλημμυρικά φαινόμενα στην πόλη μας, όπως πρόσφατα βιώσαμε από φερτά υλικά .
Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την συνεργασία σας.