"Ντεμπούτο" Θύμιου Γεωργούλη με νίκη και αναρρίχηση στην κορυφή της βαθμολογίας για τον Χαραυγιακό.

✅Το " ντεμπούτο" του Θύμιου Γεωργούλη συνδυάστηκε με νίκη και αναρρίχηση στην κορυφή της βαθμολογίας. Η ομάδα επεκράτησε της Λυκόβρυσης με 2-0.

⚽️Στο 4️⃣' μετά από ατομική προσπάθεια του Γκούγκα από δεξιά ,σέντρα και απόκρουση με το χέρι από αμυντικό. Πέναλτι το οποίο μετέτρεψε σε γκολ ο Γκούγκας στο αμέσως επόμενο λεπτό 1-0.
⚽️Στο 1️⃣9️⃣' του δευτέρου ημιχρόνου μετά από φάουλ του Νίκου μετά από απόκρουση της άμυνας ο Ζαχαρόπουλος με πλασέ το 2-0.
Για τρίτο συνεχόμενο εντός έδρας παιχνίδι οι φίλαθλοι μας ήταν και πάλι εκεί και ήταν και πάλι άψογοι.
🔵⚫️ Χαραυγιακός: Σταματόπουλος, Αναστασίου, (85' Κουζέλης) Βουρλούμης, Μιχαηλιδης, Κυργοτάσης, (46' Αναστασόπουλος), Τουγουντζόγλου, Δραμουντανής, (85' Δημητρακόπουλος), Ζαχαρόπουλος, (80' Γκίκας) Γκούγκας, Νίκου, (89' Ασβεστάς),Τσοντακης.