Κατόπιν απόφασης του Διοικητικού Συμβουλίου, ματαιώνεται λόγω βαρύτατου πένθους η χοροεσπερίδα του συλλόγου, η οποία ήταν προγραμματισμένη για την Παρασκευή 29 Μαρτίου, στο "Μικρό Δημαρχείο". Οι συσσωρευμένες απώλειες δεν μας επέτρεψαν να ολοκληρώσουμε τη συγκεκριμένη εκδήλωση.
![❌️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1.5/16/274c.png)
Με ένα κερδισμένο πέναλτι του Τουγουντζόγλου το οποίο απέκρουσε ο αντίπαλος τερματοφύλακας μετά από εκτέλεση του Γκούγκα στο 90' χάσαμε την ευκαιρία να φύγουμε από τη Λυκόβρυση με τον βαθμό της ισοπαλίας. Έτσι μοιραία ήρθε η ήττα που δυστυχώς για μας ήταν το πιο δίκαιο αποτέλεσμα.
![⚽️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t36/1.5/16/26bd.png)
Στο 43' μετά από σύγχυση στη περιοχή εύκολα στο κενό τέρμα 1-0 η Λυκόβρυση.
Τα ψήγματα αντίδρασης στο δεύτερο ημίχρονο από την ομάδα μας δεν ήταν αρκετά για να μας δώσουν κάτι περισσότερο.
![⚫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t95/1.5/16/26ab.png)
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
Χαραυγιακός: Σταματόπουλος,(λόγω τραυμ 46' Bejko), Αναστασόπουλος, Μουγιακάκος, Μιχαηλίδης, (74' Tafa) Αναστασίου, (46' Koυντουριωτης),Τουγουντζόγλου, Pasa, (60' Ασβεστάς), Ζαχαρόπουλος, Γκούγκας, Νίκου, Hasi, (46' Τσοντακης).