Όχι για τα ορθογραφικά λάθη που κάνετε σε κάθε σας σχεδόν σχόλιο ή ανάρτηση στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης - ουδέποτε χρόνια τώρα το έχουμε σχολιάσει αυτό γιατί το βλέπουμε με συμπάθεια, αλλά για την έλλειψη επιχειρημάτων στον σχολιασμό των ανακοινώσεων της αντιπολίτευσης όπως αυτή που φιλοξένησε ο κος Γιάννης Αντζινάς σε χθεσινή του ανάρτηση με τίτλο "ΜΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΚΑΔΕΣ ΨΕΜΑΤΑ" - Γιώργος Χατζηδάκης - Δήμαρχος Ηλιούπολης 2019-2023.
Επιχειρήματα κ. Καλαρρύτη και όχι συνθήματα για τις ανακοινώσεις των επικεφαλής της αντιπολίτευσης.
Επιχειρήματα περιμένουμε για την ανακοίνωση του πρώην Δημάρχου Ηλιούπολης κου Γιώργου Χατζηδάκη που φιλοξένησε ο δημοτικός σύμβουλος Γιάννης Αντζινάς.
Η ανάρτηση του δημοτικού συμβούλου Ηλιούπολης και πρώην αντιδημάρχου κ. Γιάννη Αντζινά στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.
![🔴](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f534.png)
![🔴](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f534.png)