Οφείλουμε να επισημάνουμε για κάποιους που κάνουν το άσπρο μαύρο και το μαύρο άσπρο στην Ηλιούπολη ότι στο τελευταίο συνέδριο της Νέας Δημοκρατίας ο υποψήφιος Δήμαρχος Ηλιούπολης κος Γαβριήλ Αραμπατζής - "Η Πόλη που θέλω" ήταν εκλεγμένος ΣΥΝΕΔΡΟΣ ενώ ο Τάσος Ευσταθίου ήταν ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ (sic ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ).
Στην φωτογραφία εξωφύλλου της ανάρτησης ο υποψήφιος Δήμαρχος Ηλιούπολης Γαβριήλ Αραμπατζής - "Η Πόλη που θέλω" με τον Γενικό Γραμματέα Ιδιωτικών Επενδύσεων και Σ.Δ.Ι.Τ., δικηγόρο, κ. Ορέστη Καβαλάκη.